Hakkımızda

Bir Akın Dil Markası olan www.sorubankasi.net 2018 yılı ocak ayında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır. Bu tarihten itibaren 26 şehirden 154 eğitmen ile KPSS, ALES, KAYMAKAMLIK, HAKİMLİK, YKS, LGS, DGS, SMMM, SPK, GÖREVDE YÜKSELME vb eğitimler vermektedir. 

Sorubankasi.net ailesi olarak; öğrencilerimiz üzerinde bire bir ilgi, rehberlik takip ve düzenli çalışma desteğini sağlayarak; öğrenmeye açık, yenilikçi, araştıran ve sorgulayan, akılcı, problem çözme becerisi gelişmiş, işbirlikçi, eleştirel düşünebilen, öz değerlendirme yapabilen, milli değerlerini benimseyen, başarılı öğrenciler yetiştirmeyi ve bu misyon ile Akademisyen, Kaymakam, Hakim ve Savcı, Müfettiş vb. gibi üst düzey kamu personeli olmalarını amaçlıyoruz.

Vizyonumuz; en değerli yatırımın eğitime yapılan yatırım olması  bilincinden hareketle, başarılı; başarılı olduğu kadar da özgüveni yüksek ve mutlu nesiller yetişmesine katkı sağlamak, eğitim öğretimde kalitesi ve özgün çalışmalarıyla seçkin ve fark yaratan bir kurum olmaktır.

Tekrar Hoş geldin!

Beni hatırla

Kayıt Formu

Hesabın var mı? GİRİŞ yap