KPSS
OFFLİNE 2020 KPSS-GYGK

OFFLİNE 2020 KPSS-GYGK

2020 KPSS-GYGK Offline

Zorluk Düzeyi
Başlangıç Tarihi : 01.11.2019
250 Saat
  Level 17
  Merve Topal
  Merve Topal 11h
 • Ten Thousand Strong Achievement
 • Sorubankasi.net ailesine binlerce kez teşekkür etsem de az. Sınava çok yaklaşmıştık ve bende artık tükenmiştim. Daha sonra sizlerle tanıştım ve bilin bakalım ne oldu? Çözemediğim matematik soruları çözülür, anlamadığım paragraf soruları anlaşılır oldu. Sınavda zamanım yetişmiyordu normalde ama bu sefer öyle olmadı. Bütün soruları gönül rahatlığıyla çözdüm. Kurumunuzdan çok ama çok memnun kaldım. Çok özverili çalıştığını her halinden hissettiren bu kuruma sonsuz teşekkürler.

  Level 17
  Gokhan Aydin
  Gokhan Aydin 11h
 • Ten Thousand Strong Achievement
 • Basit kullanışlı bir arayüz var. Hocalar harika, fiyatlar uygun herkese tavsiye ederim.

  Level 17
  Tanyeli Ardic
  Tanyeli Ardic 11h
 • Ten Thousand Strong Achievement
 • Daha önce Sorubankasi.net in online başka bir eğitimine katılmış ve öğretmenlerden,ofis çalışanlarına kadar herkesin ilgisinden memnun kaldığım için bu paketi satın almaya karar verdim. Özellikle benim gibi bebekli anneler için online eğitim büyük kolaylık. Bize bu imkanı, kaynakları , hocalari sunduğu ve en ufak bir sorunda dahi çözüm odaklı yaklaştığı için sorubankasi.net çalışanları ve hocalarına çok teşekkür ederim :)

  Level 17
  Nisa AY
  Nisa AY 11h
 • Ten Thousand Strong Achievement
 • Merhaba sorubankasi.net ailesi, hem kamp hem de KPSS GY-GK derslerinizi almış olmaktan son derece memnunum. Bu vesile ile emeği geçen, bizlere yardımcı olan tüm teşekkür ediyorum. Daha önce de KPSS sınavına hazırlanmıştım ancak bu kadar değerli hocanın bir araya geldiği, tüm derslerin bu kadar güzel ve açık anlatıldığı, memnun aldığım bir platform olmamıştı. İnşallah daha da büyüyerek tüm sınavlar için herkese ulaşan ve onları destekleyen bir kurum olursunuz. Sevgi ve saygılarımla.

Tekrar Hoş geldin!

Beni hatırla

Kayıt Formu

Hesabın var mı? GİRİŞ yap