ALES
OFFLİNE ALES Eylül Dönemi İleri Düzey

OFFLİNE ALES Eylül Dönemi İleri Düzey

Zorluk Düzeyi
Başlangıç Tarihi : 07.10.2019
120 Saat

  ALAN DETAY

  Detaylar eklenecek...

  Ahmet Nizamoğlu

  Ales 2020 için kayıt yaptırdım sonuçları merak ediyorum hadi hayırlısı.

  3 aylık bir serüvenin sonuna gelmiş bulunmaktayız İlk başta şunu söylemeliyim ki gerçekten çok ama çok kaliteli bir kurum. Hocalarımızın gösterdikleri üstün çabaları, özverileri sabırları, verdikleri kaliteli eğitim için çok ama çok teşekkür ederim. Ve sahne arkasındaki ekibe çok teşekkür ederim. Onlar bizim görünmeyen kahramanlarımız.

  Cansever UCAR

  Türkçe yapabiliyoruz, matematik yapabiliyoruz, kendimizden eminiz. Fakat ALES’in farkı süredeydi. Yeni soru tipleri ne kadar bilsek de zaman alan ve sonraki soruları görmememize neden oluyor. Ben sorubankasi.net te ilk derse başladığımdan beri maksimum yirmi saniyede nasıl soru çözülür bunu öğrendim. Ders pratiklerinde başlayan bu alışkanlık şimdi görüyorum ki beni daha ileriye götürecek.

  BERGEN KAKAC

  Her şeyden önce sizlere sabrınız ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Zorlu ve stresli olan bu dönem değerli hocalarım sayesinde kolaylaştı. Ekip ve hocalar alanlarında uzman ve profesyonel. Çok kısa sürede uzun yol aldığımı düşünüyorum. Başarılarınız daim olsun. Teşekkürler

  sorubankasi.net

Tekrar Hoş geldin!

Beni hatırla

Kayıt Formu

Hesabın var mı? GİRİŞ yap