KPSS
(2020 KPSS) GYGK Kursu

(2020 KPSS) GYGK Kursu

2020 KPSS-GYGK Kursu

Zorluk Düzeyi
Başlangıç Tarihi : 01.11.2019
250 Saat

  ALAN DETAY

  Online KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Kursu


  Canlı Ders:
  • 250 saat Online Ders

  Video/Kayıttan Ders (Hemen izlemeye başlayabilirsiniz!):
  • 250 saat geçmiş dönem kursuna ait video ders kayıtları
  • 10 saat Motivasyon ve Kaygı Yönetimi dersi video ders kayıtları

  Kaynak:
  • KPSS-GYGK Ders Notları Kitapları

  Ek:
  • 7/24 Teknik destek
  • Ek/Bonus dersler
  • Kaçırdığın dersleri dilediğin zaman tekrar izleyebilme imkanı

  Pinar Karakoc

  Merhabalar ben gk-gy kamp öğrencilerinizdenim.Kampın çok faydasını gördüm ve teşekkür etmek istedim.Alan derslerinden dolayı çalışamadan kampa katılmış olsamda şahane hocalarımız sayesinde çok verimli geçti.Dönem içide aktif öğrenciniz olarak online derslerin örgün kurslardan çok daha avantajlı ve faydalı olduğunu düşünüyorum.Bizlere bu imkanları sağladığı için, bütün öğrencileriyle özveriyle tek tek ilgilendiği için Yakup hocama ve emeği geçen tüm hocalarıma, sorubankasi.net ailesine sonsuz teşekkür ederim.İyi ki varsınız.

  ozgur gozu

  Iyi günler herşeyden önce sorubanks.net ailesine t.ederim böyle güzel bir kadronun bulunmasından dolayı.Matematikten 8-10 net yapıyordum şimdi 18 net çıktım.volkan hocamizi video derslerini düzenli dinleyerek.Hic sozel mantik yapamıyordum kpss kamp ılker hoca dinledim şimdi çerez niyetine çozuyorum.Celal ve özgür hocamıza diyecek lafim yok zaten kendilerini ispatlamislar.Benim tek istediğim çalışanlar için hafta içi akşam olması ve çözemediğim soru olursa çözülmesi.

  Tanyeli Ardic

  Daha önce Sorubankasi.net in online başka bir eğitimine katılmış ve öğretmenlerden,ofis çalışanlarına kadar herkesin ilgisinden memnun kaldığım için bu paketi satın almaya karar verdim. Özellikle benim gibi bebekli anneler için online eğitim büyük kolaylık. Bize bu imkanı, kaynakları , hocalari sunduğu ve en ufak bir sorunda dahi çözüm odaklı yaklaştığı için sorubankasi.net çalışanları ve hocalarına çok teşekkür ederim :)

  Gokhan Aydin

  Basit kullanışlı bir arayüz var. Hocalar harika, fiyatlar uygun herkese tavsiye ederim.

  Merve Topal

  Sorubankasi.net ailesine binlerce kez teşekkür etsem de az. Sınava çok yaklaşmıştık ve bende artık tükenmiştim. Daha sonra sizlerle tanıştım ve bilin bakalım ne oldu? Çözemediğim matematik soruları çözülür, anlamadığım paragraf soruları anlaşılır oldu. Sınavda zamanım yetişmiyordu normalde ama bu sefer öyle olmadı. Bütün soruları gönül rahatlığıyla çözdüm. Kurumunuzdan çok ama çok memnun kaldım. Çok özverili çalıştığını her halinden hissettiren bu kuruma sonsuz teşekkürler.

  Nisa AY

  Merhaba sorubankasi.net ailesi, hem kamp hem de KPSS GY-GK derslerinizi almış olmaktan son derece memnunum. Bu vesile ile emeği geçen, bizlere yardımcı olan tüm teşekkür ediyorum. Daha önce de KPSS sınavına hazırlanmıştım ancak bu kadar değerli hocanın bir araya geldiği, tüm derslerin bu kadar güzel ve açık anlatıldığı, memnun aldığım bir platform olmamıştı. İnşallah daha da büyüyerek tüm sınavlar için herkese ulaşan ve onları destekleyen bir kurum olursunuz. Sevgi ve saygılarımla.

  sorubankasi.net

Tekrar Hoş geldin!

Beni hatırla

Kayıt Formu

Hesabın var mı? GİRİŞ yap